Bilgi Küpü Koleji Logo

YAZIN KEYFİ EN İYİ BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ’NDE ÇIKAR

Bilgi Küpü Koleji olarak her yıl okulların tatil olmasından sonra düzenlediğimiz yaz okulunda öğrenciler eğlenirken öğrenmenin, öğrenirken mutlu olmanın tadını çıkarıyor. Birbirinden farklı birçok aktiviteyle  yaz okulumuza katılan öğrencilerimize doyumsuz ve heyecan verici bir yaz tatili yaşatıyoruz. Bilgi Küpü Koleji yaz okulu  4 dönem olarak ve dönemler 3’er haftalık periyotları kapsayacak şekilde öğrencilerimizin yazı en iyi şekilde değerlendirmesi prensibi benimsenerek düzenleniyor.

Yaz okulumuz anaokulu, İlkokul, ve ortaokul olarak gruplandırılıyor. Anaokulu, İlkokul ve Ortaokulda yaz okulu derslerimiz aşağıdaki gibidir. 

YETENEK DERSLERİ: Basketbol, Futsal, Voleybol, Badminton, Yüzme, Golf, Eğitsel Oyunlar, Jimnastik, Eğlenceli Atletizm, Hemsball, Satranç, Yaratıcı Drama,  Pandomim, Akıl Oyunları, Bocce, Speed Stacks.

YABANCI DİLLER: İngilizce, İspanyolca, Almanca.

AKADEMİK: Ders Saati, Kitap Okuma, Eğlenceli Bilişim, Görsel Sanatlar, Mutfak Etkinliği, 3-D Sinema Matematik, Sanat, Türkçe Dil Dersi, Müzik, Fen ve Doğa etkinlikleri.

DÖNEMLERİMİZ:

1. Dönem: 18 Haziran - 6 Temmuz

2. Dönem: 9 Temmuz - 27 Temmuz

3. Dönem: 30 Temmuz - 17 Ağustos

4. Dönem: 20 Ağustos - 7 Eylül

Çocuklarınızın yaz aylarını keyifli ve öğretici bir şekilde geçirmesini istiyorsanız sizleri de Bilgi Küpü Koleji Yaz Okuluna bekliyoruz      

Etkinlik Görüntüleri